zľava

SC/UPC-SC/UPC 1310/1550nm OTDR Test linke Optický OTDR Spustenie Káblový Box

€94.81 €62.57

Dostupnosť : Skladom

  • sku: e10518
Vložiť do košíka

Štítky: giyo mini čerpadlo, laynh, exfo, vlákno okno správa, otdr viavi, launch x431, vlákno test, launch x431 crp123 obd2, vlákno otdr, anritsu otdr.

SC/UPC-SC/UPC 1310/1550nm OTDR Test linke Optický OTDR Spustenie Káblový Box, Aby quanity ≥ 4 box, zabezpečíme pre FEDEX rýchle dodanie, 5 - 10 dní na miesto určenia.

Pri objednávke, prosím uveďte typy konektorov potrebné.a kábel 500m~2 km k dispozícii, Ktoré konektor OTDR Spustenie káblový box, ktoré potrebujete, na jednej strane je konektor ? inej strane je konektor ? Pre Príklad : Príklad: ST/UPC------SC/UPC Príklad B: SC/APC------FC/UPC Voliteľný Konektor: FC/UPC, SC/UPC, ST/UPC, SC/APC, FC/APC, LC/UPC, LC/APC

Špecifikácie: Dĺžka x Šírka x Výška 9.37"x 5.56" x 2.62" Materiálu SR Polypropylén Farba Žltá Hmotnosť 0.75 kg (bez vlákniny) Prevádzková teplota -40 C do +85C Typické Strata

  • Položka Dĺžka: 1m
  • Kompatibilné: TP-link
  • Veľkosť: 44x45x56
  • Typ Konektora: SC/UPC
  • Vlákna Typu: Jediný Režim
  • Názov Značky: AUA
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Certifikácia: ŽIADNE
  • Číslo Modelu: SC/UPC-SC/UPC

Súvisiace produkty


DHL Doprava OTDR Batérie Li204SX pre JDSU MTS-6000/ Viavi MTS-6000 OTDR
zľava

DHL Doprava OTDR Batérie Li204SX pre JDSU MTS-6000/ Viavi MTS-6000 OTDR


€222.59 €213.68

JDSU MTS-6000 OTDR Batérie Li204SX Prosím, neváhajte nás kontaktovať na Skype: optoelecs

Vložiť do košíka
20PCS Optický Zväzok Pigtail LC Jednom Režime 12 Core Pigtail LC APC CATV 1,5 m Patch Kábel Doprava Zadarmo Factory veľkoobchod
zľava

20PCS Optický Zväzok Pigtail LC Jednom Režime 12 Core Pigtail LC APC CATV 1,5 m Patch Kábel Doprava Zadarmo Factory veľkoobchod


€31.99

Optický Zväzok Pigtail LC Jednom Režime 12 Core Pigtail LC APC CATV 1,5 m Patch Kábel Doprava Zadarmo Factory veľkoobchod Vezmite prosím na vedomie, že výrobky sú balené bez blistri. Produkt bude umiestnený v plastovom sáčku a umiestnený v krabici. Názov

Vložiť do košíka
20pcs LC UPC NA SC UPC optické patch káble duplex multimode 2.0 mm 50/125um kábla s optickými vláknami jumer doprava zadarmo ELINK
zľava

20pcs LC UPC NA SC UPC optické patch káble duplex multimode 2.0 mm 50/125um kábla s optickými vláknami jumer doprava zadarmo ELINK


€46.17

Funkcie: ● SC,SSJ,LC,LCA,FC,FCA,ST,POB..... ● 3.0 mm 2.0 mm simplex duplex ● PVC plášť ● Čínsky priadza ● Čínsky vlákniny ● Singlemode kábla:G652D ● Multimode kábla:OM3,OM4,OM5. Špecifikácia: Druh SM/UPC SM/APC MM/UPC Vkladanie

Vložiť do košíka
Pripojte Sa Do Nášho Newsletter