zľava

10pcs SC-FC optický patch kábel SM Simplex 1M 2M 3M 5M 7M 10M FC-SC UPC optických vlákien jumper SX 2.0 3.0 doprava zadarmo IL<0.3

€11.95

Dostupnosť : Skladom

  • sku: e1204
Vložiť do košíka

Štítky: konektor optický sc, dohodou android, ftth, adaptér sc upc, kábel lc, vlákno optické patch kábel, optické patch kábel, optické vlákna patch kábel, 2 core optický kábel, patch kábel sc.

Email:[email protected]

Skype:e_link60

Wechat/whatapp/tel:13065838003

Pls kontaktujte nás slobodne:

1> > pre ďalšie quanity,ako 7,8,12,18 pc.....

2> > pre iné dĺžky,ako 8mtr,12mtr,15mtr.....

Vlastnosti: Nízka insertion loss a späť odraz strata Dobré echangeabilityGood Odolnosť Vysoká teplotná stabilita CE,ROHS,FCC

Vlastnosti: 1) typ Konektora: FC, SC, LC, ST, MTRJ, NM, E2000, MPO, DIN, D4, SMA 2) Ferrule Koniec-tvár: PC, UPCAPC 3) Core Typ: Single-mode (SM: 9/125um), Multimode (MM): 50/125um alebo 62.5/125um) 4) Kábel Množstvo: Simplex, Duplex, 6cores ,12corns, 16cores, 24cores, 36cores, 48cores... 5) Kábel Priemer: φ3.0 mm,φ2.0 mm, φ0.9 mm 6) Dĺžka Kábla: 1, 2, 3 meter alebo prispôsobené 7) typ Kábla: PVC, LSZH, OM3, OFNR, OFNP, pléne ,ale Obrnených

Špecifikácie Špecifikácie Jednotky, FC, SC, LC/Pancierové hadice ST, MU MT-RJ, MPO E2000 Single-mode Multi-režim Single-mode Multi-režim Single-mode Multi-režim Single-mode PC UPC APC PC PC UPC PC PC UPC PC PC APC Insertion loss dB ≤2 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.3 strata Návratu dB ≥550 ≥50 ≥60 ≥30 ≥45 ≥50 ≥30 ≥45 ≥50 ≥35 ≥55 ≥75 Vlnovou dĺžkou nm 1310,1510 1310,1510 1310,1510 1310,1510 Zameniteľnosť dB ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2 Vibrácií dB ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2 Prevádzková teplota ℃ -40~75 -40~75 -40~75 -40~75 teplota Skladovania ℃ -45~85 -45~85 -45~85 -45~85 Kábel priemer mm φ3.0,φ2.0,φ0.9 φ3.0,φ2.0,φ0.9 φ3.0,φ2.0,φ0.9 φ3.0,φ2.0,φ0.9

  • Vlákna: 9/125um
  • IL: <Ako 0,3 dB
  • Číslo Modelu: PC-SCFC-SX-SM
  • Názov Značky: NoEnName_Null
  • Kábel: 2.0 mm 3.0 mm
  • QTY: 10pcs
  • Dĺžka: 1m 2m 3m 5m 7m 10m
  • Položka Dĺžka: 1m
  • Veľkosť: 2.0mm 3.0mm
  • RL: >50dB
  • bunda: PVC alebo LSZH
  • Položka: optický patch viesť
  • Konektor: FC-SC simplex
  • Typ Konektora: Hybrid
  • Vlákna Typu: Jediný Režim

Súvisiace produkty


SC Optické Vlákna Rýchle Studenej UPC Rýchly Konektor Vložený Optický Konektor Rýchly Konektor Studenej FTTH SC Jednom Režime
zľava

SC Optické Vlákna Rýchle Studenej UPC Rýchly Konektor Vložený Optický Konektor Rýchly Konektor Studenej FTTH SC Jednom Režime


€7.01

SC UPC Rýchly Konektor Vložený Konektor FTTH Nástroj Studenej Fiber Fast Konektor SC Optický Konektor 1. FTTH projektu použiteľné 2. Pole inštalovateľných 3. Vložiť strata menej ako 0,3 dB 4. Kov V-tvar dutiny v práci aj vo vysokých a nízkych

Vložiť do košíka
UNIKIT doprava Zadarmo FTTH ESC250D SC APC Single-Mode Optického Nový Model Optického Rýchly Konektor
zľava

UNIKIT doprava Zadarmo FTTH ESC250D SC APC Single-Mode Optického Nový Model Optického Rýchly Konektor


€124.48 €62.24

Odporúčané Produkty Vitajte v našom obchode, na akékoľvek otázky, pls, neváhajte a kontaktujte +86 15951880639 (WhatsApp) FTTH ESC250D APC Single-Mode Optického SC APC Rýchly Rýchlo Oblasti Montáž Konektor Funkcie: 1. FTTH projektu použiteľné 2.

Vložiť do košíka
Vysoký Výkon Hua Wei Optických Converter GPON OLT SFP OLT TRIEDY C++ 38J0-6537E-OM5052 Vlákniny Transceive modul Dodanie
zľava

Vysoký Výkon Hua Wei Optických Converter GPON OLT SFP OLT TRIEDY C++ 38J0-6537E-OM5052 Vlákniny Transceive modul Dodanie


€28.85

Vysoký Výkon Hua Wei Optických Converter GPON OLT SFP OLT TRIEDY C++ 38J0-6537E-OM5052 Vlákniny Transceive modul Dodanie Typ: jednovláknová obojsmerný optický modul, TRIEDY C++ Operačný vlnová dĺžka: Tx: 1490nm Rx: 1310nm Package forma: SFP Prenosovej

Vložiť do košíka
Pripojte Sa Do Nášho Newsletter