Darček pre váš čistý úsmev

4. novembra 2016

V novembri 2016 máme pre vás prekvapenie: ku každému balíku dentálnej hygieny Standard alebo Exclusive vám venujeme jedno celé balenie kvalitných medzizubných kefiek ako darček.

Jednou z dôležitých pomôcok domácej dentálnej hygieny, ktoré nám pomáhajú udržať si skutočne čistý úsmev, sú medzizubné kefky – takzvané zubné špirálky.  Je to najdokonalejšia pomôcka na čistenie bočných plôch zubov, medzizubných priestorov a priestorov medzi ďasnom a zubom. Jej stieravý, čistiaci efekt je najlepší zo všetkých pomôcok.

V rámci dôkladného ošetrenia dentálnej hygieny odporúčame každému klientovi individuálne vhodnú veľkosť zubnej špirálky aj správnu techniku čistenia zubov. Konkrétnu špirálku si potom môžete vybrať z rôznych typov, značiek a veľkostí za asistencie dentálneho hygienika priamo v našom dentálnom shope.

Špirálky Oral Prevent, ktoré vám darujeme v novembri, patria k najkvalitnejším na trhu. Viac informácií o týchto špirálkach sa dozviete tu. Akcia platí do konca novembra 2016 alebo do vypredania zásob.

Radi sa staráme o váš zdravý úsmev.

Objednajte sa

Máte otázku?