Edent plný prekvapení

3. decembra 2016
Edent plny prekvapeni - zima

V decembri sa návšteva v Edente oplatí hneď niekoľkokrát. Zasypeme vás nielen darčekmi, ale aj množstvom inšpirácie – ktorú si môžete od nás ihneď odniesť.

 

Všetky služby s darčekom

Je to samozrejme najprv dentálna hygiena a súvisiace estetické a zdravotné služby, ktorých úrovňou, ale aj prístupom ku klientom sú už naši špecialisti známi. Aby sme sa vám poďakovali za vašu celoročnú priazeň, pribalíme Vám v decembri ku každej vašej návšteve, bez ohľadu na službu, ktorú si objednáte, darček v podobe exkluzívnej zubnej pasty kultovej značky Marvis. Teda, predsa len jedna výnimka: pre deti (balíky Kid alebo Junior) máme pripravené špeciálne prekvapenie.

edent_produkty__04

Objednajte sa

Darčekové víkendy

Aby toho nebolo dosť: ak sa k nám v decembri objednáte počas víkendov, alebo dní pracovného pokoja, počas ktorých budete zrejme naháňať aj darčeky pre vašich najmilších, pribalíme ku každému balíku dentálnej hygieny Standard, Exclusive alebo Profesionálnemu bieleniu vám pribalíme nákupnú kartu Eurovea s kreditom v hodnote 20€, ktorú môžete použiť v ktorejkoľvek prevádzke Eurovea. Objednajte sa cez víkend – a urobte si extra radosť!

Darcekova karta

Darujte úsmev

Ak na Vianoce nehľadáte iba darček, ale chcete darovať niečo viac, máme pre vás skvelý tip: darujte zdravý úsmev v podobe darčekovej poukážky Edent! Túto – vystavenú na akúkoľvek službu alebo aj hodnotu – vám síce ponúkame po celý rok – ale iba teraz, do konca decembra vám k nej pribalíme originálny a symbolický darček: exkluzívnu zubnú kefku Marvis. Ponuka platí pre darčekové poukážky vystavené na službu alebo sumu od 59€.

edarček + ZK Marvis

Inšpiratívne darčeky

V rámci nášho Edent shopu sme pre vás v decembri pripravili aj ponuku plnú darčekovej inšpirácie pre vašich najmilších. Či už ide o prekvapenia v podobe špeciálnych darčekových balíčkov pre zdravý úsmev, originálne sanitizéry alebo vyspelé elektrické zubné kefky, ktoré vás spolu s vaším smartfónom naučia dôkladné čistenie zubov – túto inšpiráciu si môžete od nás ihneď odniesť.

oral-b-genius-8900

 

Zastavte sa preto v Edente čo najskôr – všetky špeciálne ponuky platia len do konca decembra alebo vypredania zásob. Ale niečo u nás nájdete vždy: váš zdravý úsmev.

Poradíme vám?