Máme 3 výhercov exkluzívnej ceny!

1. júla 2016

Pri príležitosti zmeny názvu našej detálnej hygieny na Edent mali naši klienti možnosť zapojiť sa do žrebovania o 3 exkluzívne ceny plné zdravia, krásy a relaxu. Zo všetkých, ktorí sa do žrebovania zapojili, sa pri dnešnom žrebovaní usmialo šťastie na Michala Bielicha, Máriu Kmecovú a Martina Zálešáka. Srdečne gratulujeme a všetkým klientom prajeme úžasné leto plné úsmevu a pohody!

Cenou je exkluzívny vstup pre 2 osoby do termálneho rezortu St. Martins Therme v podobe balíka St. Martins Gallerien.

V oddelenom exkluzívnom priestore na 1. poschodí v átriu termálnych kúpeľov St. Martins Therme a aj na letnom ostrove Summer Island (od mája do septembra) si vychutnáte skvelý deň v termálnych kúpeľoch s voľným vstupom do saunového sveta ako aj do novej exkluzívnej sauny priamo na jazere. K dispozícii je Vám zarezervované pohodlné lehátko s lampou na čítanie a odkladacím priestorom ako aj jedinečný výhľad z exkluzívnej Sunset terasy. Na celú dĺžku pobytu Vám požičiame aj kúpeľnú tašku s uterákmi a županom. O rozmaznávanie sa postará skvelá obsluha priamo pri Vašom lehátku, u ktorej si môžte pohodlne objednať nápoje a kulinárske pôžitky v čase od 11:00 do 18:00 hodiny.

Nasledovné služby su zahrnuté vo Vašej vstupenke:

  • zarezervované pohodlné lehátko v novej, oddelenej oddychovej zóne na 1. poschodí a letnom ostrove Summer Island
  • každé lehátko je vybavené lampou na čítanie ako aj odkladacím priestorom
  • výnimočný výhľad zo Sunset terasy
  • možnosť objednať a vychutnať si nápoje a kulinárske pôžitky od 11:00 do 18:00 hodiny priamo na Vašom lehátku (za príplatok)
  • vrátane vstupu do termálneho a saunového sveta
  • jeden pár žabiek ako darček

Na dĺžku Vášho pobytu:

  • kúpeľná taška s uterákmi a županom

Viac informácií o rezorte St. Martins nájdete na stránke www.stmartins.at