Partner za polovicu

31. januára 2017
Edent dentalna hygiena Bratislava akcia

Využite teraz príležitosť presvedčiť nielen samých seba, ale aj vašich partnerov, že kvalitná dentálna hygiena je dôležitejšia, ako si myslíte.

 

 

Vedeli ste, že vy aj váš partner do veľkej miery určujete, aké zuby – ale aj zdravie – budú mať vaše deti? Nie, nie je to v génoch. Je to o kvalitnej a pravidelnej dentálnej hygiene – a užitočných návykoch, ktoré sa pritom u nás naučíte.

Presvedčte ich!

Aby sme vám pomohli, nenechávať si dôležité veci iba pre seba, máme počas celého februára špeciálnu akciu pre vás a tých, na ktorých vám zaléží:

  • Objednajte sa na balík dentálnej hygieny Standard alebo Exclusive
  • Užite si dentálnu hygienu od našich špecialistov
  • Ak budete chcieť, pri platení dostanete darčekový poukaz za 50% cenu pre partnera, priateľa, deti…
  • To nie je všetko – ešte je tu špeciálny darček od Edentu! Čítajte viac tu…

Objednajte sa čo najskôr – akcia platí na termíny počas februára 2017. A sledujte našu stránku a Facebook, kde sa k dôležitej téme partnerskej dentálnej hygieny dozviete viac.

Objednajte sa

Podmienky akcie: Akcia platí na všetky termíny dentálnej hygieny Standard alebo Exclusive do konca februára 2017. Darčekový poukaz pre partnera za 50% z cenníkovej ceny služby môže byť vystavený na službu rovnakú alebo nižšiu, ako je platená služba. Darčekový poukaz je platný do 31.3.2017. Akciu nie je možné kombinovať s inými špeciálnymi ponukami.