Pre voňavý úsmev

1. mája 2016

Najlepšou prevenciou proti nepríjemnému dychu je správna domáca starostlivosť o zuby a ústa v kombinácii s pravidelnou profesionálnou dentálnou hygienou. Pre stopercentný pocit sviežosti v ústach vám odporúčame aj ústne spreje. Z celej ponuky sme pre vás vybrali švajčiarske ústne spreje SWISSDENT, ktoré patria medzi najlepšie vo svojej kategórii. Vybrať si teraz môžete z troch druhov.

Ústny sprej SWISSDENT PURE s antibakteriálnym účinkom spomaľuje tvorbu zubného kameňa a zanecháva svieži dych počas celého dňa. Sprej SWISSDENT EXTREME by zasa nemal chýbať vo vrecku žiadneho kávičkára alebo fajčiara. Technológia OXYgard odstraňuje nepríjemnú arómu a tiež odfarbuje pigmentácie na povrchu zubnej skloviny. A keďže sa blíži leto, v ponuke máme aj limitovanú edíciu SWISSDENT SUMMER – osviežujúci ústny sprej s príchuťou chladivého mentolu a čerstvého citrónu. Okrem estetického účinku má tento sprej aj antibakteriálny a bieliaci efekt. Keďže nie je väčší ako rúž, zmestí sa aj do najmenšieho vrecka či kabelky.

Obsah balenia ústnych sprejov SWISSDENT vystačí až na 70 dávok, ktoré pôsobia spoľahlivo až niekoľko hodín. Všetky ústne spreje SWISSDENT si u nás kúpite za 10,99 €.