Správne čistenie zubov

27. februára 2017
Ako na spravne cistenie zubov

Čistite si zuby správne!

Iba jeden človek z desiatich vie správne používať zubnú kefku. Patríte k nim aj vy? Príďte sa presvedčiť.

Ústna hygiena a domáce čistenie zubov sa často zamieňajú. Skutočne dôsledná starostlivosť je však spojením pravidelného ošetrovania špecialistom – dentálnym hygienikom a správnej domácej hygieny, o ktorej dôkladné nacvičenie by sa mal postarať takisto.

Čistenie zubov ako zážitok

Od 1. marca 2017 vás teraz naši špecialisti v rámci programov Standard a Exclusive uvedú do tajov čistenia zubov, ktoré bude pre vás novým zážitkom.

Edent - dentalna hygiena - spravne cistenie zubov s dentalnym hygienikom

Prácu s bežnými, ale aj menej bežnými dentálnymi pomôckami si budete môcť pod ich vedením vyskúšať na modeli aj na sebe, a to dokonca naslepo. Správny cit pre kefku totiž netreba hľadať v zrkadle, ale vo vašej ruke. Presvedčíte sa, že čistenie zubov nie je také jednoduché, ako ste si to možno mysleli, ale zároveň aj o tom, že čistenie zubov môže byť radosťou.

Okrem toho vám naše skúsené dentálne hygieničky na základe individuálneho vyšetrenia odporučia, aké dentálne pomôcky sú vhodné práve pre váš chrup a ústnu dutinu.

Na záver vás neminú ani darčeky – a to rovno tri. Tie vám pomôžu, preniesť nové vedomosti, zážitok z čistenia zubov a nový pocit aj domov. Užite si ho – a preneste ho z Edentu na všetkých, na ktorých vám záleží.

Objednajte sa

Otec uci syna, ako na cistenie zubov