Téma mesiaca: Elektrický úsmev

8. novembra 2016

Používate elektrickú zubnú kefku – alebo ste niekedy o nej rozmýšľali? V Edente sme pre vás tento mesiac pripravili množstvo užitočných informácií, ktoré by vám mohli pomôcť ďalej.

 

Ak elektrickú kefku už máte: poradíme vám

Viete si s ňou aj správne čistiť zuby? Čistenie zubov elektrickou kefkou je totiž úplne odlišné od čistenia kefkou klasickou – mechanickou. Závisí nielen od typu kefky resp. technológie, ktorú používate, ale aj stavu vašej ústnej dutiny a chrupu. Nevedomosť, ktorá súvisí s výberom vhodnej elektrickej kefky a s jej používaním, však môže spôsobiť viacero defektov, z ktorých niektoré dokonca môžu byť aj nezvratné. Naši špecialisti vám v rámci každého balíka dentálnej hygieny Standard a Exclusive radi a bezplatne poradia, ako na to.

Objednajte sa

Ak o elektrickej kefke rozmýšľate: získajte ju teraz s extra výhodami

Prídite porozmýšľať k nám do Edentu, kde sme pre vás pripravili výber aktuálnych modelov, ktoré prešli náročnými testami. Okrem výberu za asistencie našich špecialistov vás zaškolíme do jej správneho používania. K uvádzacím cenám vybraných modelov vám teraz navyše pribalíme kredit na dentálnu hygienu v Edente v hodnote 30€, ktorý môžete použiť kedykoľvek v priebehu 1 roka.

A čo ústna sprcha?

Ústna sprcha dokáže znásobiť plnú krásu a svieži pocit z vášho úsmevu. Výber overených modelov teraz takisto nájdete u nás v Edente. Aj tu vám radi poradíme pri výbere – a pri vybraných modeloch pribalíme kredit 30€ na vašu najbližšiu dentálnu hygienu.

Neviete sa rozhodnúť?

Nevadí. Sledujte ďalej našu webstránku alebo Facebook, kde sa tento mesiac budeme téme elektrických zubných kefiek venovať podrobnejšie. Alebo nám napíšte, čo vás zaujíma – radi vám odpovieme.

3 tipy z novej ponuky