Vyhrajte wellness pobyt

6. júna 2016

Dobrý deň,

Prvé špecializované centrum dentálnej hygieny na Slovensku, ktoré je pre Vás už od roku 2014 v OC Eurovea, má od teraz nový názov: edent.

Meníme sa preto, aby sme ešte lepšie vychádzali v ústrety Vašim potrebám, priniesli nový komfort a najmä profesionálnu starostlivosť o váš zdravý úsmev na najvyššej úrovni. Nový však nie je iba názov, máme teraz aj širší tím, nové služby a niekoľko ďalších noviniek, ktoré pre Váš zdravý úsmev a komfort postupne uvedieme v priebehu najbližších týždňov.

V tejto chvíli by sme sa Vám radi poďakovali za to, že ste naším klientom a pozvali Vás do žrebovania o 3 ceny plné pokoja a relaxu v podobe exkluzívnych voucherov do termálneho rezortu St. Martins Therme, vzdialenom iba 50 km od Bratislavy, na brehu jazera Neusiedler See v rakúskom Burgenlande.

Pre účasť v žrebovaní prosím skontrolujte, resp. doplňte Vaše osobné údaje a potvrďte tlačidlom „Vyžrebujte ma!“

* Vaše osobné údaje sú prevzaté z databázy spoločnosti DH+ s.r.o. (prevádzka dentálnej hygieny v Eurovea) v súlade so zákonom č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov. Potvrdením údajov súhlasíte s ich spracovaním a použitím e-mailovej adresy, telefónneho čísla v súlade so zákonom č. 351/2011 Z.z. o elektronických komunikáciách v platnom znení na obchodné a marketingové účely spoločnosti DH+ s.r.o. (prevádzka dentálnej hygieny v Eurovea). Tento súhlas možno kedykoľvek odvolať zaslaním e-mailu na adresu edent@edent.sk

therme-see-sauna-6

Pravidlá súťaže a žrebovanie

3 vouchery pre 2 osoby vyžrebujeme 1.7.2016 zo všetkých doterajších registrovaných klientov Dentálnej hygieny v Eurovea a edent, ktorí do 30.6.2016 potvrdia svoj záujem o účasť na žrebovaní na stránke www.edent.sk/sutazedent. Výhercov oznámime v ten istý deň večer na facebookovej stránke edent – dentálna hygiena.

therme-see-sauna-2

Tu sa dozviete viac o cene:

Cenou je exkluzívny vstup pre 2 osoby do termálneho rezortu St. Martins Therme v podobe balíka St. Martins Gallerien.

V oddelenom exkluzívnom priestore na 1. poschodí v átriu termálnych kúpeľov St. Martins Therme a aj na letnom ostrove Summer Island (od mája do septembra) si vychutnáte skvelý deň v termálnych kúpeľoch s voľným vstupom do saunového sveta ako aj do novej exkluzívnej sauny priamo na jazere. K dispozícii je Vám zarezervované pohodlné lehátko s lampou na čítanie a odkladacím priestorom ako aj jedinečný výhľad z exkluzívnej Sunset terasy. Na celú dĺžku pobytu Vám požičiame aj kúpeľnú tašku s uterákmi a županom. O rozmaznávanie sa postará skvelá obsluha priamo pri Vašom lehátku, u ktorej si môžte pohodlne objednať nápoje a kulinárske pôžitky v čase od 11:00 do 18:00 hodiny.

Nasledovné služby su zahrnuté vo Vašej vstupenke:

  • zarezervované pohodlné lehátko v novej, oddelenej oddychovej zóne na 1. poschodí a letnom ostrove Summer Island
  • každé lehátko je vybavené lampou na čítanie ako aj odkladacím priestorom
  • výnimočný výhľad zo Sunset terasy
  • možnosť objednať a vychutnať si nápoje a kulinárske pôžitky od 11:00 do 18:00 hodiny priamo na Vašom lehátku (za príplatok)
  • vrátane vstupu do termálneho a saunového sveta
  • jeden pár žabiek ako darček

Na dĺžku Vášho pobytu:

  • kúpeľná taška s uterákmi a županom

Viac informácií o rezorte St. Martins nájdete na stránke www.stmartins.at

Veľa šťastia a tešíme sa na Vás!

Prajeme Vám veľa šťastia pri žrebovaní – a tešíme sa, keď sa s vami stretneme v novom edente.

Ak si chcete objednať termín, môžete to urobiť hneď:

Objednať termín

therme-stm-summer-island-upper-deck-paar